Promocje

Jesienne trendy Wojas

22-8-2017

 

Barbara Kurdej-Szatan – aktorka oraz muzyk i lider zespołu Zakopower – Sebastian Karpiel Bułecka w najnowszej jesienno – zimowej JZ2017 kampanii marki Wojas.

 

W najnowszej kampanii marki Wojas po raz kolejny zobaczymy ambasadorów marki Barbarę Kurdej – Szatan i Sebastiana Karpiela – Bułeckę. Ta elegancka sesja doskonale łączy wyrazisty charakter i temperament aktorki ze spokojem i charyzmą znanego muzyka i wokalisty. Minimalistyczna scenografia oraz idealnie dobrane stylizacje to połączenie, które doskonale nawiązuje do nowej kolekcji marki Wojas. Najnowsza kolekcja JZ2017 charakteryzuje się elegancją, wygodą oraz nowoczesnym wzornictwem. W kolekcji dominują najmodniejsze kolory tego sezonu jak bordo, szarość, granat, beż, brąz oraz klasyczna czerń.  Do produkcji najnowszych modeli obuwia użyto skór najwyższej jakości oraz dobrano podkreślające charakter obuwia dodatki.

Zdjęcia wizerunkowe zrealizowane zostały w warszawskim studiu fotograficznym.

Do stworzenia eleganckiego klimatu sesji użyto szarego tła, a przestrzeń została uzupełniona meblami o nowoczesnym designie.

Autorem zdjęć promujących kampanię marki Wojas na sezon jesień – zima 2017 jest Mateusz Stankiewicz – jeden z najlepszych fotografów mody w Polsce.

www.wojas.pl

Październikowa oferta Douglas

Październik jest kolejnym miesiącem, w którym perfumerie Douglas przygotowały specjalną ofertę kosmetyków i zapachów w niewiarygodnie niskich cenach!

Margatet dla Deichmann

Margaret to gwiazda, która przywiązuje uwagę do trendów obecnych w modzie. Dlatego warto zdać się na gust piosenkarki i wybrać buty z Deichmann!

Limitowana kolekcja Vistuli

Wraz z nadejściem nowego sezonu Vistula wprowadza do swoich salonów kolekcję stworzoną wspólnie z Robertem Lewandowskim.