Oferty pracy

28-9-2015

news praca

OFERTY PRACY:

MASHA poszukuje SPRZEDAWCY

Jeśli moda to Twoja pasja

Posiadasz doświadczenie w obsłudze klienta

Masz doświadczenie/zmysł do stylizacji

Jesteś pracowita i zorganizowana

Chciałabyś dołączyć do Masha team

To jesteś osobą, której szukamy!

Cv oraz list motywacyjny należy przesłać na adres: masha.biura@tlen.pl

KFC poszukuje PRACOWNIKA RESTAURACJI

KOGO SZUKAMY?

Masz ogromne pokłady pozytywnej energii? Jesteś osobą otwartą i komunikatywną? Masz ochotę na ciekawe wyzwania? Jeśli tak, ta praca jest właśnie dla Ciebie.

CO OFERUJEMY?

Pracę na stanowisku Pracownik Restauracji w restauracji KFC Galeria Siedlce!

oraz:

  • pakiet profesjonalnych szkoleń
  • ciekawą, stabilną i pełną wyzwań pracę
  • przyjazną atmosferę i pracę w dynamicznym zespole nastawionym na realizację ambitnych celów
  • możliwość rozwoju i awansu, w KFC potrafimy docenić pracowników – 85% kadry managerów wywodzi się z pracowników załogi
  • grafik dostosowany do indywidualnych potrzeb – dzięki temu połączysz pracę z innymi swoimi zajęciami
  • atrakcyjny pakiet benefitów oraz nagrody i premie za dobre wyniki pracy

Zainteresowała Cię nasza oferta? Wyślij swoje CV na adres e-mail: magdalena.bojemska@amrest.eu lub zostaw bezpośrednio w restauracji

NANATSU SUSHI poszukuje PRACOWNIKA RESTAURACJI

Obowiązki:
– przygotowywanie produktów do sushi
– pomoc sushi masterom
– zmywanie naczyń kuchennych
– dowóz zamówień na terenie Siedlec

Wymagamy:
– komunikatywność
– wysoki poziom kultury osobistej
– umiejętność pracy w zespole
– prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
– stałą pracę w młodym, energicznym zespole
– możliwość rozwoju zawodowego
– atrakcyjne wynagrodzenie i premie

CV można wysyłać też bezpośrednio na adres: praca@nanatsu.pl

Październikowa oferta Douglas

Październik jest kolejnym miesiącem, w którym perfumerie Douglas przygotowały specjalną ofertę kosmetyków i zapachów w niewiarygodnie niskich cenach!

Repertuar kina Helios

Zobacz najnowsze propozycje kina Helios na cały tydzień. Obejrzeć można będzie nie tylko ciekawe premiery filmowe, ale także oferty specjalne.

Margatet dla Deichmann

Margaret to gwiazda, która przywiązuje uwagę do trendów obecnych w modzie. Dlatego warto zdać się na gust piosenkarki i wybrać buty z Deichmann!