Oferty pracy

28-9-2015

news praca

OFERTY PRACY:

LP ELEKTRONIK zatrudni SPRZEDAWCÓW

Główne zadania:
• Aktywna sprzedaż produktów elektronicznych – gwarantujemy brak sprzedaży około produktowej tj. dodatkowych gwarancji i ubezpieczeń
• Doradztwo w zakresie oferowanych produktów
• Utrzymywanie relacji handlowych z kontrahentami
• Opieka i dbałość o estetyczny wygląd sklepu
• Pozyskiwanie nowych partnerów handlowych

Wymagania:
• Ambicja i motywacja do pracy
• Kreowanie sprzedaży, a przez to dbanie o wysokość swojego wynagrodzenia
• Chęć uczenia się i rozwijania swoich umiejętności
• Odpowiedzialność i dobra organizacja czasu pracy
• Zdolności szybkiego uczenia

Mile widziane:
• Zainteresowanie nowymi technologiami bądź znajomość branży elektronicznej lub komputerowej
• Doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:
• Pracę w dużej, stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
• Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasowym,
• Stałe, miesięczne wynagrodzenie + premie uzależnioną od osiągniętych wyników sprzedaży
• Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych

CV oraz list motywacyjny należy wysłać na adres: praca@lpelektronik.com

Przywitaj szkołę z Galerią

Skomponuj wyprawkę szkolną z Galerią Siedlce. Zrób zakupy w dniach 25-27 sierpnia i wymieniaj paragony na artykuły szkolne.

Sierpniowa oferta Douglas

Sierpień jest kolejnym miesiącem, w którym perfumerie Douglas przygotowały specjalną ofertę kosmetyków i zapachów w niewiarygodnie niskich cenach!

Tissot edycja specjalna

Dedykowany 74. Tour de Pologne szwajcarski zegarek marki Tissot, oficjalnego chronometrażysty tegorocznej edycji wyścigu.