Oferty pracy

28-9-2015

news praca

OFERTY PRACY:

MASHA poszukuje SPRZEDAWCY

Jeśli moda to Twoja pasja

Posiadasz doświadczenie w obsłudze klienta

Masz doświadczenie/zmysł do stylizacji

Jesteś pracowita i zorganizowana

Chciałabyś dołączyć do Masha team

To jesteś osobą, której szukamy!

Cv oraz list motywacyjny należy przesłać na adres: masha.biura@tlen.pl

KFC poszukuje PRACOWNIKA RESTAURACJI

KOGO SZUKAMY?

Masz ogromne pokłady pozytywnej energii? Jesteś osobą otwartą i komunikatywną? Masz ochotę na ciekawe wyzwania? Jeśli tak, ta praca jest właśnie dla Ciebie.

CO OFERUJEMY?

Pracę na stanowisku Pracownik Restauracji w restauracji KFC Galeria Siedlce!

oraz:

  • pakiet profesjonalnych szkoleń
  • ciekawą, stabilną i pełną wyzwań pracę
  • przyjazną atmosferę i pracę w dynamicznym zespole nastawionym na realizację ambitnych celów
  • możliwość rozwoju i awansu, w KFC potrafimy docenić pracowników – 85% kadry managerów wywodzi się z pracowników załogi
  • grafik dostosowany do indywidualnych potrzeb – dzięki temu połączysz pracę z innymi swoimi zajęciami
  • atrakcyjny pakiet benefitów oraz nagrody i premie za dobre wyniki pracy

Zainteresowała Cię nasza oferta? Wyślij swoje CV na adres e-mail: magdalena.bojemska@amrest.eu lub zostaw bezpośrednio w restauracji

NANATSU SUSHI poszukuje PRACOWNIKA RESTAURACJI

Obowiązki:
– przygotowywanie produktów do sushi
– pomoc sushi masterom
– zmywanie naczyń kuchennych
– dowóz zamówień na terenie Siedlec

Wymagamy:
– komunikatywność
– wysoki poziom kultury osobistej
– umiejętność pracy w zespole
– prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
– stałą pracę w młodym, energicznym zespole
– możliwość rozwoju zawodowego
– atrakcyjne wynagrodzenie i premie

CV można wysyłać też bezpośrednio na adres: praca@nanatsu.pl

W.Kruk – pomysły na prezent

Szlachetna biżuteria zawsze jest wspaniałym pomysłem na prezent, świąteczne komplety W.Kruk z pewnością przypadną do gusty obdarowanej osobie.

Wojas – kolekcja karnawałowa

Poznaj najnowszą karnawałowo-świąteczną kolekcję Wojas pełną kolorów, ozdób i szlachetnego połysku.

Dzieciaki zgotują wam święta!

W niedzielę 17 grudnia zapraszamy na warsztaty kulinarne z Julią Cymbaluk, zwyciężczynią MasterChef Junior.