Wydarzenia

Piękniejsza strona jesieni

30-8-2017

 

W sklepach Galerii Siedlce pojawiły się już jesienne kolekcje. Czy wiecie co warto kupić, aby wyglądać modnie? Co będziemy nosić tej jesieni? Nadal na topie będzie aksamit, najlepiej w kolorze głębokiego granatu albo musztardowym oraz dżins w każdym wydaniu, nawet w zestawieniu od stóp po głowę. W sezonie jesień/zima najmodniejszym kolorem będzie czerwień oraz szara kratka na czerwonym tle. Oprócz tego królować będą granaty, fiolety oraz czerń. Co ciekawe najmodniejsze będzie połączenie czerni z granatem, do tej pory zestawienia zdecydowanie unikane teraz niezwykle trendy. Modne są wszelkie koronkowe aplikacje oraz hafty, które dodają folkowego stylu oraz kratki każdej wielkości. Gdy zrobi się nosić będziemy wciąż modne puchówki i powracające do łask kożuchy – w przeróżnych barwach i fasonach.

 

Uzupełnieniem każdego zestawu są oczywiście dodatki – w tym sezonie nosimy mokasyny ze sprzączkami, botki z przylegającej tkaniny, duże torebki oraz listonoszki.

 

Zapraszamy do Galerii Siedlce na poszukiwanie jesiennych trentów.

Repertuar kina Helios

Zobacz najnowsze propozycje kina Helios na cały tydzień. Obejrzeć można będzie nie tylko ciekawe premiery filmowe, ale także oferty specjalne.

Powrót do szkoły – fotorelacja

Za nami weekend pełen zabawy, podczas którego można było zapoznać się z ofertą pozaszkolną, zdobyć nagrody i wymienić paragony na artykuły szkolne.

IV Piknik Historyczny – fotorelacja

To był już IV Piknik Historyczny w Galerii Siedlce, podczas którego obejrzeć można było dwie rekonstrukcje walk.