Wydarzenia

Wiosna w Twoim stylu

02-3-2018

 

 

Nowy sezon przynosi nam nowe trendy, a najważniejszy z nich to brak sztywnych reguł. Wiosną i latem najmodniejszy jest luz i zabawa modą. Postaw na pastele w chłodnych odcieniach: mięta, jagoda, turkus – to zdecydowani faworyci nowego sezonu, do tego energetyczna żółć i klasyczna biel. Odchodzą w zapomnienie spodnie rurki, teraz nogawki powinny być szerokie, a dżinsy w jasnym kolorze. Trendy są biżuteryjne buty oraz skóra z połyskiem dla odważnych nawet w czerwonym kolorze. Powracają trendy lat 80-tych: ubrania i dodatki z wielkimi logo znanych marek.

 

Na wiosnę warto zapatrzyć się w klasyczny, dobrej jakości trencz oraz beret. Szczególnie modne są płaszcze w pastelowych kolorach i fasonach oversize, do tego pożądanym dopełnieniem jest torba listonoszka – to zestaw wprost z Paryża.

 

Zapraszamy do Galerii Siedlce na poszukiwanie wiosennych trendów.

Niedziela handlowa

W niedzielę 27 maja czynne będą wszystkie sklepy i restauracje w Galerii Siedlce, w godzinach 10.00-20.00.

Zapraszamy na Dzień Dziecka

W sobotę 26 maja zapraszamy małych i dużych na świętowanie Dnia Dziecka w Galerii Siedlce, startujemy o godz. 11.00. Do zobaczenia w Galerii.

Repertuar kina Helios

Zobacz najnowsze propozycje kina Helios na cały tydzień. Obejrzeć można będzie nie tylko ciekawe premiery filmowe, ale także oferty specjalne.