Wydarzenia

Wiosna w Twoim stylu

02-3-2018

 

 

Nowy sezon przynosi nam nowe trendy, a najważniejszy z nich to brak sztywnych reguł. Wiosną i latem najmodniejszy jest luz i zabawa modą. Postaw na pastele w chłodnych odcieniach: mięta, jagoda, turkus – to zdecydowani faworyci nowego sezonu, do tego energetyczna żółć i klasyczna biel. Odchodzą w zapomnienie spodnie rurki, teraz nogawki powinny być szerokie, a dżinsy w jasnym kolorze. Trendy są biżuteryjne buty oraz skóra z połyskiem dla odważnych nawet w czerwonym kolorze. Powracają trendy lat 80-tych: ubrania i dodatki z wielkimi logo znanych marek.

 

Na wiosnę warto zapatrzyć się w klasyczny, dobrej jakości trencz oraz beret. Szczególnie modne są płaszcze w pastelowych kolorach i fasonach oversize, do tego pożądanym dopełnieniem jest torba listonoszka – to zestaw wprost z Paryża.

 

Zapraszamy do Galerii Siedlce na poszukiwanie wiosennych trendów.

V Piknik Historyczny

W niedzielę 29 lipca, w godz.: 12-17, już po raz piąty zapraszamy na spotkanie z żywą lekcją historii podczas Pikniku Historycznego.

Początek letnich wyprzedaży

Już wystartowały letnie wyprzedaże w Galerii Siedlce. Nie daj się wyprzedzić innym i zdobądź letnią garderobę w atrakcyjnych cenach.

Twoja niedziela w Galerii Siedlce

W najbliższą niedzielę 22 lipca zapraszamy do kina, restauracji oraz clubu fitness.