Wydarzenia

Interaktywna wystawa Epoka Lodowcowa

03-12-2018

 

Zapraszamy serdecznie do Galerii Siedlce w dniach 10-16 grudnia

na fantastyczną zabawę na Podbiegunowym Placu Zabaw.

 

Interaktywna wystawa wprowadzi dzieci w mroźny klimat Arktyki. Na początku wyprawy zostaną one ubrane w eskimoskie stroje następnie wszyscy chętni uczestnicy będą mogli podejść do stanowiska, gdzie zostaną dodatkowo ucharakteryzowani.

Pod okiem animatorów milusińscy zobaczyć będą mogli: igloo z efektem zorzy polarnej, igloo z lodowymi skamienielinami, magiczny przerębel, z którego można będzie wyłowić rybki, ścianę edukacyjną z fotografiami z dalekich podróży, ogromną lodową rzeźbę, arktyczne pingwiny oraz ogromnego niedźwiedzia polarnego.

 

Na dzieci czekać będzie również podbiegunowy plac zabaw, stanowisko produkowania lodu, stanowisko produkowania śniegu. Każde stanowisko dla dzieci to nowe zadanie, które jest nauką poprzez zabawę.

Zwiedzanie interaktywnej wystawy Epoka Lodowcowa odbywa się pod okiem animatorów i trwa około 30 minut w godz. 10.30-18.30.

Zwiedzanie i zabawa są całkowicie bezpłatne.

Twoja niedziela w Galerii Siedlce

W najbliższą niedzielę 16 grudnia wszystkie sklepy i restauracje w Galerii Siedlce będą otwarte.

Mikołajki fotorelacja

Za nami Mikołajki z Tygodnikiem Siedleckim i Galerią Siedlce, było mnóstwo fantastycznej zabawy i prezentów oraz uśmiechniętych buzi dzieci.

Zimowe kolekcje w Galerii

Zima to świetna okazja do odświeżenia garderoby i uzupełnienia jej o najmodniejsze detale, które sprawią, że będziesz wyglądać modnie.