Wydarzenia

Zimowe kolekcje w Galerii

10-12-2018

 

Zima to świetna okazja do odświeżenia garderoby i uzupełnienia jej o najmodniejsze detale, które sprawią, że będziesz wyglądać modnie.

 

Nowy sezon przynosi spore zmiany w trendach, królujący od kilku sezonów minimalizm ustępuje miejsca bardziej odważnym wzorom – często inspirowanym folkiem oraz prawdziwej rewii kolorów. Według projektantów teraz królują neonowe kolory, grochy i metaliczny połysk. Modne są wszelkie zwierzęce motywy oraz, już kolejny sezon, – kratka. Po latach powrócił też do łask sztruks oraz obcisłe, dzianinowe sukienki. Prawdziwym must-have sezonu są szerokie paski, które doskonale podkreślają walory kobiecej sylwetki. Ciekawym trendem są motywy kwiatowe, zarezerwowane do tej pory na modę wiosenno-letnią, teraz królują na przekór aurze.

Warto zainwestować w modne w tym sezonie kapelusze z wielkim rondem, puchowe szaliki, kolorowe berety oraz wielobarwne rękawiczki.

 

Twoja niedziela w Galerii

Nie masz pomysłu na niedzielne? Nie pozwól by dopadła cię nuda, w Galerii Siedlce możesz ciekawie spędzić czas w kinie, restauracjach czy na zakupach.

WOŚP w Galerii Siedlce

Jak co roku Galeria Siedlce włącza się w granie z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, startujemy o 12.00. Zapraszamy.

Wystartowały sezonowe wyprzedaże

Zimowe wyprzedaże czas zacząć! Rabaty sięgają nawet 70%, nie daj się wyprzedzić innym.