Wydarzenia

Jesienna Galeria stylu

12-9-2018

 

Jesień to świetna okazja do odświeżenia garderoby i uzupełnienia jej o najmodniejsze detale, które sprawią, że będziesz wyglądać modnie.

 

Nowy sezon przynosi spore zmiany w trendach, królujący od kilku sezonów minimalizm ustępuje miejsca bardziej odważnym wzorom – często inspirowanym folkiem oraz prawdziwej rewii kolorów. Według projektantów dość burej jesieni – teraz królują neonowe kolory, grochy i metaliczny połysk. Modne są wszelkie zwierzęce motywy oraz, już kolejny sezon, – kratka. Po latach powrócił też do łask sztruks oraz obcisłe, dzianinowe sukienki. Prawdziwym must-have sezonu są szerokie paski, które doskonale podkreślają walory kobiecej sylwetki. Ciekawym trendem są motywy kwiatowe, zarezerwowane do tej pory na modę wiosenno-letnią, teraz królują na przekór aurze.

 

Warto zainwestować w modne w tym sezonie kapelusze z wielkim rondem, puchowe szaliki, kolorowe berety oraz wielobarwne rękawiczki.

 

Twoja niedziela w Galerii Siedlce

W najbliższą niedzielę zapraszamy do Galerii do otwartych restauracji, kina Helios oraz clubu Calypso.

Repertuar kina Helios

Zobacz najnowsze propozycje kina Helios na cały tydzień. Obejrzeć można będzie nie tylko ciekawe premiery filmowe, ale także oferty specjalne.

Kosmiczny Powrót do Szkoły- fotorelacja

W sobotę powitaliśmy kosmiczną imprezą nowy rok szkolny.