Wydarzenia

Jesienna Galeria stylu

12-9-2018

 

Jesień to świetna okazja do odświeżenia garderoby i uzupełnienia jej o najmodniejsze detale, które sprawią, że będziesz wyglądać modnie.

 

Nowy sezon przynosi spore zmiany w trendach, królujący od kilku sezonów minimalizm ustępuje miejsca bardziej odważnym wzorom – często inspirowanym folkiem oraz prawdziwej rewii kolorów. Według projektantów dość burej jesieni – teraz królują neonowe kolory, grochy i metaliczny połysk. Modne są wszelkie zwierzęce motywy oraz, już kolejny sezon, – kratka. Po latach powrócił też do łask sztruks oraz obcisłe, dzianinowe sukienki. Prawdziwym must-have sezonu są szerokie paski, które doskonale podkreślają walory kobiecej sylwetki. Ciekawym trendem są motywy kwiatowe, zarezerwowane do tej pory na modę wiosenno-letnią, teraz królują na przekór aurze.

 

Warto zainwestować w modne w tym sezonie kapelusze z wielkim rondem, puchowe szaliki, kolorowe berety oraz wielobarwne rękawiczki.

 

Zmienione godziny otwarcia

12 listopada zapraszamy do Galerii Siedlce do kina Helios, klubu Calypso oraz wybranych restauracji, sklepy będą nieczynne.

Świąteczne godziny otwarcia

1 i 11 listopada wszystkie sklepy i restauracje w Galerii Siedlce będą nieczynne, otwarte będzie tylko kino Helios i klub Calypso.

Repertuar kina Helios

Zobacz najnowsze propozycje kina Helios na cały tydzień. Obejrzeć można będzie nie tylko ciekawe premiery filmowe, ale także oferty specjalne.