Wydarzenia

Jesienne kolekcje w Galerii

31-8-2020

 

W jesiennych trendach na pierwszy plan wychodzi głęboka czerń oraz wszechobecna kratka. Kratka już od kilku sezonów coraz częściej pojawia się w modnych kolekcjach, a jesienią wysuwa się na pierwszy plan w płaszczach a także dodatkach. Dla wielbicielek pastelowych kolorów – mamy dobrą wiadomość, jesienią nie żegnamy się z delikatnym różem, rozbielonym jagodowym, błękitem i innymi pudrowymi kolorami – wręcz przeciwnie śmiało łączymy delikatną plisowaną z grubym oversizowym swetrem. Miękkie dzianiny to kolejny hit na chłodne dni, wspaniale otulają sylwetkę i trzymają ciepło. Na przekór słocie nosić będziemy energetyczne sukienki w kwiaty, które z pewnością przywołają słoneczne wspomnienia lata.

 

Kompletując garderobę warto zwrócić uwagę na marynarki z zaznaczonymi ramionami, welurowe sukienki oraz koronkowe bluzki – takie elementy z pewnością pozwolą zbudować modny jesienny i mega kobiecy look.

Ważny komunikat

W związku z sytuacją w kraju, funkcjonowanie Galerii uległo ograniczeniu, sprawdź jakie lokale są otwarte.

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo

Dokładamy wszelkich starań, aby Galeria była miejscem bezpiecznym, dlatego z niezwykłą starannością kontynuujemy procedury dezynfekcyjne.

Wystawa malarstwa

Zapraszamy na oglądania wystawy malarstwa Krystyny Olchawy, od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00 w Banku Sztuki.