Wydarzenia

Piękniejsza strona zimy

07-1-2020

 

Mimo zimy, a może właśnie na przekór jej, w tym sezonie modne są kolory niczym z  kwiecistej łąki: rozbielone fiolety, czerwień, róż, zieleń, a także multikolor – najlepiej w formie wielobarwnych wzorów. Sukienka w kolorowe kwiaty w towarzystwie ciepłego płaszcza czy kożucha to modowy strzał w dziesiątkę.  Co jeszcze jest trendy tej zimy? Oczywiście swetry! I to wszystkie rodzaje: krótkie, długie, kolorowe czy maślane. Maślane? Tak, to nowy trend na kolor w odcieniu śmietankowo-żółtawym.  Świat zwariował na jego punkcie. Zimą najmodniejsze obuwie to masywne botki, które są wspaniałym rozwiązaniem dla wszystkich zmarzluchów. 

Trendy w modzie stają się z każdym sezonem coraz mniej oczywiste, bycie modnym oznacza przede wszystkim czucie się dobrze w tym co nam się podoba, ważne żeby to co nosimy pasowało do nas, a wtedy będziemy postrzegani jako stylowi, a nie przebrani. 

Na poszukiwanie Twoich zimowych trendów zapraszamy do Galerii Siedlce. 

Walentynkowe nagrody

Odwiedź Galerię Siedlce w piątek 14 lutego i zgarnij super nagrody za paragony. Mamy dla was kwiaty i karty podarunkowe.

Repertuar kina Helios

Zobacz najnowsze propozycje kina Helios na cały tydzień. Obejrzeć można będzie nie tylko ciekawe premiery filmowe, ale także oferty specjalne.

Sezon na wyprzedaże

Zapraszamy na połów okazji w Galerii Siedlce, wyprzedaże już wystartowały i z każdym dniem nabierają rumieńców.