Wydarzenia

Wiosenne kolekcje

01-5-2020

 

 

W nadchodzącym sezonie królować będzie biel i to nie tylko od święta, ale na co dzień, odcień śnieżny czy kości słoniowej jest tak samo pożądany, jednak lepiej ich ze sobą nie łączyć. Kolejnym modnym kolorem jest beż: od jasnego budyniowego odcienia do kawy z mlekiem – to kolor, w którym większości osób jest do twarzy.

 

Hitem wiosny są kamizelki – można je łączyć praktycznie ze wszystkim: garniturowe spodnie, krótkie spodenki, jeans – zestawione z kamizelką nabierają charakteru i stylu. Kamizelka wspaniale zastępuje też top, a w długiej wersji i zestawieniu z sukienką nabiera romantycznego charakteru.

 

W wiosennych trendach królują kobiece sukienki, zwiewne z falbankami,  często w kolorowe kwiaty z delikatnych materiałów, ale również sukienki skórzane, proste w formie.

W modzie, jak we wszystkim, warto zachować umiar i dobierać rzeczy, w których czujemy się dobrze, tak, aby być zawsze dobrze ubranym, a nie przebranym.

Zapraszamy do Galerii Siedlce na poszukiwanie wiosennych trendów.

Wszystkie sklepy w Galerii otwarte!

Szanowni Klienci z prawdziwą radością informujemy, iż wszystkie sklepy na terenie Galerii Siedlce są już otwarte!

Galeria znów otwarta!

Od poniedziałku 4 maja Galeria Siedlce otwarta jest w godz. 9.00-21.00, godziny funkcjonowania niektórych sklepów mogą być okresowo skrócone,

Karta podarunkowa Galerii

Karta Podarunkowa Galerii Siedlce to sprawdzony i najlepszy sposób na trafiony prezent.