Wydarzenia

Wiosenne kolekcje

01-5-2020

 

 

W nadchodzącym sezonie królować będzie biel i to nie tylko od święta, ale na co dzień, odcień śnieżny czy kości słoniowej jest tak samo pożądany, jednak lepiej ich ze sobą nie łączyć. Kolejnym modnym kolorem jest beż: od jasnego budyniowego odcienia do kawy z mlekiem – to kolor, w którym większości osób jest do twarzy.

 

Hitem wiosny są kamizelki – można je łączyć praktycznie ze wszystkim: garniturowe spodnie, krótkie spodenki, jeans – zestawione z kamizelką nabierają charakteru i stylu. Kamizelka wspaniale zastępuje też top, a w długiej wersji i zestawieniu z sukienką nabiera romantycznego charakteru.

 

W wiosennych trendach królują kobiece sukienki, zwiewne z falbankami,  często w kolorowe kwiaty z delikatnych materiałów, ale również sukienki skórzane, proste w formie.

W modzie, jak we wszystkim, warto zachować umiar i dobierać rzeczy, w których czujemy się dobrze, tak, aby być zawsze dobrze ubranym, a nie przebranym.

Zapraszamy do Galerii Siedlce na poszukiwanie wiosennych trendów.

Repertuar kina Helios

Zapraszamy do otwartego ponownie kina Helios.

Lato mega wyprzedaży

Już ruszyły gorące promocje w ponad 140 sklepach Galerii, odwiedź Galerię i sprawdź jakie rabaty czekają na ciebie!

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo

Dokładamy wszelkich starań, aby Galeria była miejscem bezpiecznym, dlatego z niezwykłą starannością kontynuujemy procedury dezynfekcyjne.