Wydarzenia

Wiosenne kolekcje

01-3-2020

 

 

W nadchodzącym sezonie królować będzie biel i to nie tylko od święta, ale na co dzień, odcień śnieżny czy kości słoniowej jest tak samo pożądany, jednak lepiej ich ze sobą nie łączyć. Kolejnym modnym kolorem jest beż: od jasnego budyniowego odcienia do kawy z mlekiem – to kolor, w którym większości osób jest do twarzy.

 

Hitem wiosny są kamizelki – można je łączyć praktycznie ze wszystkim: garniturowe spodnie, krótkie spodenki, jeans – zestawione z kamizelką nabierają charakteru i stylu. Kamizelka wspaniale zastępuje też top, a w długiej wersji i zestawieniu z sukienką nabiera romantycznego charakteru.

 

W wiosennych trendach królują kobiece sukienki, zwiewne z falbankami,  często w kolorowe kwiaty z delikatnych materiałów, ale również sukienki skórzane, proste w formie.

W modzie, jak we wszystkim, warto zachować umiar i dobierać rzeczy, w których czujemy się dobrze, tak, aby być zawsze dobrze ubranym, a nie przebranym.

Zapraszamy do Galerii Siedlce na poszukiwanie wiosennych trendów.

Wspieramy Naszych Najemców

Galeria Siedlce wychodzi naprzeciw Najemcom i wspiera ich, w tym jakże trudnym dla nas wszystkich okresie.

Ważny komunikat

W związku z sytuacją w kraju, funkcjonowanie Galerii uległo ograniczeniu, sprawdź jakie lokale są otwarte.

Informacja dla Klientów

Na terenie C.H. Galeria Siedlce prowadzone są wzmożone działania profilaktyczne polegające na regularnej dezynfekcji środkami czystości.