Promocje

Wiosenne nowości od VEZZI

10-3-2022

Kamienie – biżuteryjny HIT SEZONU!

 

Kolejna pora roku zbliża się wielkimi krokami. Chcąc dopełnić wiosenne stylizacje, warto pamiętać o biżuterii. Nasze bestsellerowe modele z kolorowymi kamieniami to zdecydowany MUST HAVE na najbliższe miesiące. Oprócz pięknego wyglądu, każdy z nich posiada niezwykłe znaczenie. Przykładowo kamień czarny (ONYKS) to kamień mądrości –  Sprawia, że przejmujemy kontrole nad własnym losem i życiem. Z kolei kamień w kolorze żółtym (CYTRYN) to kamień sukcesu – energia Cytrynu pozytywnie oddziałuje na osoby rozpoczynające nową pracę lub projekt. A jakie moce posiada różowy kwarc czy też fioletowy ametyst? Sprawdź to na naszym stoisku VEZZI!

 

Wakacyjna kolekcja H&M

Wakacje to bez wątpienia najpiękniejszy okres w roku dla większości dzieci. Czas już teraz przygotować swoją pociechę na letnie psoty i przygody.

Picky Pica Pow(d)er w W.Kruk

Odkryj najgorętsze trendy w biżuterii z marką @Picky Pica, której najnowsza kolekcja Pow(d)er dostępna jest w salonie W.KRUK.

Mohito nowa kolekcja

Jeansowy total look, zwiewne sukienki, dopasowane topy, a także wąskie okulary przeciwsłoneczne i błyszczące dodatki najmodniejsze elementy na wiosnę i lato.