Wydarzenia

Rozkwitające kolekcje

28-2-2019

 

Wiosna to świetna okazja do odświeżenia garderoby i uzupełnienia jej o najmodniejsze detale, które sprawią, że będziesz wyglądać modnie.

Rozkwitająca wiosna zachęca nas do zmian wizerunku, to okres, w którym zamieniamy ciężkie płaszcze na kolorowe, delikatniejsze materiały. Jakie trendy przynosi nam nowy sezon? Przede wszystkim powrót do lat 90-tych. Nadruki na koszulkach, błękitny, sprany jeansy, z którego wykonane jest wszystko: sukienki, bluzki, a nawet buty oraz błysk nie tylko na wieczór. Wśród dodatków pojawiły się ogromne kapelusze oraz wszystko co wzbogacone jest motywem piór i wciąż modnych frędzli. Modne są wszelkie printy, kwiaty, kraty oraz nadruki. Pamiętacie batikowe t-shirty oraz bluzy? Teraz znów powracają do łask, koniecznie w towarzystwie jeansowej mini spódnicy.

Jest też coś dla wielbicielek mniej krzykliwych trendów. Wielki powrót klasyki: beżowe płaszcze, kremowe koszulowe sukienki, brązowe garnitury koniecznie ze spodniami typu kuloty.

Zapraszamy do Galerii Siedlce na poszukiwanie własnych, wiosennych inspiracji.  

5 Urodziny Galerii Siedlce

Zapraszamy na 5 Urodziny Galerii Siedlce, w programie mamy mnóstwo atrakcji oraz gwiazdę wieczoru Ewę Wachowicz.

Odbierz prezent na Dzień Kobiet

Zrób zakupy za min. 200zł w dniach 8-9 marca w Galerii Siedlce i odbierz wyjątkową książkę.

Repertuar kina Helios

Zobacz najnowsze propozycje kina Helios na cały tydzień. Obejrzeć można będzie nie tylko ciekawe premiery filmowe, ale także oferty specjalne.