Promocje

Wojas nowa kolekcja

08-3-2019

Sesja zdjęciowa dla marki Wojas na sezon wiosna –lato 2019 jest utrzymana w spójnej palecie barw scenografii i stylizacji. Tłem do zdjęć stały się przecierane tkaniny i materiały
o różnorodnej teksturze w pastelowych i stonowanych kolorach. Całość scenografii uzupełnia drewniana jasna podłoga w odcieniu bieli oraz designerskie meble, które idealnie podkreślają naturalny, a zarazem wyrazisty charakter sesji.

W sesji zdjęciowej dla marki Wojas na sezon wiosna – lato 2019 po raz kolejny wzięła udział Zuzanna Bijoch – światowej sławy modelka występująca na pokazach mody najsławniejszych projektantów i domów mody.

Kolekcja marki Wojas na sezon wiosna – lato 2019 THE BEST STEP… powstała na bazie

najnowszych światowych trendów w modzie.

Swoją premierę w tym sezonie w salonach firmowych marki Wojas i sklepie online ma

kolekcja Limited Edition, – czyli najnowsza linia obuwia damskiego. Kolekcja ta charakteryzuje się modowymi i nowoczesnymi wzorami zaprojektowanymi na bazie najnowszych tendencji i trendów w modzie światowej na wiosnę i lato 2019. Cechuje się odważną kobiecością i kultowymi „dzikimi” wzorami.

50 Style w letnim wydaniu

W sezonie letnim sieć sklepów 50 style prezentuje kampanię ACTIVE SUMMER, na którą składają się dwie minikolekcje.

Diverse – nowa odsłona

Nowa linia to rozegranie światowych trendów i zestawienie ich z ikoniczym połączeniem designu i wygody.

Letnie trendy Mohito

Kluczowe trendy sezonu to sukienki o lekkiej fakturze, geometryczne wzory, haftowane i szydełkowe elementy oraz mocne kolory.