Promocje

Wojas nowa kolekcja

08-3-2019

Sesja zdjęciowa dla marki Wojas na sezon wiosna –lato 2019 jest utrzymana w spójnej palecie barw scenografii i stylizacji. Tłem do zdjęć stały się przecierane tkaniny i materiały
o różnorodnej teksturze w pastelowych i stonowanych kolorach. Całość scenografii uzupełnia drewniana jasna podłoga w odcieniu bieli oraz designerskie meble, które idealnie podkreślają naturalny, a zarazem wyrazisty charakter sesji.

W sesji zdjęciowej dla marki Wojas na sezon wiosna – lato 2019 po raz kolejny wzięła udział Zuzanna Bijoch – światowej sławy modelka występująca na pokazach mody najsławniejszych projektantów i domów mody.

Kolekcja marki Wojas na sezon wiosna – lato 2019 THE BEST STEP… powstała na bazie

najnowszych światowych trendów w modzie.

Swoją premierę w tym sezonie w salonach firmowych marki Wojas i sklepie online ma

kolekcja Limited Edition, – czyli najnowsza linia obuwia damskiego. Kolekcja ta charakteryzuje się modowymi i nowoczesnymi wzorami zaprojektowanymi na bazie najnowszych tendencji i trendów w modzie światowej na wiosnę i lato 2019. Cechuje się odważną kobiecością i kultowymi „dzikimi” wzorami.

Najlepsze pierwsze wrażenie

W nowej kolekcji Wólczanki można wybierać spośród kilkuset modeli, które z powodzeniem sprawdzą się w zarówno w biurze jak i w weekendowych stylizacjach.

House czyli wolność i styl

W tym sezonie rządzi wolność oraz podejście do mody z przymrużeniem oka, dlatego
w House znajdziecie inspiracje z różnych okresów, i stron świata.

Wiosenno-letnia propozycja Bytom

Kolekcja Bytom wiosna – lato 2019 to zderzenie dwóch silnych trendów. To kolaboracja współczesności z przeszłością utrzymana w klasycznym stylu.