Promocje

Wojas nowa kolekcja

08-3-2019

Sesja zdjęciowa dla marki Wojas na sezon wiosna –lato 2019 jest utrzymana w spójnej palecie barw scenografii i stylizacji. Tłem do zdjęć stały się przecierane tkaniny i materiały
o różnorodnej teksturze w pastelowych i stonowanych kolorach. Całość scenografii uzupełnia drewniana jasna podłoga w odcieniu bieli oraz designerskie meble, które idealnie podkreślają naturalny, a zarazem wyrazisty charakter sesji.

W sesji zdjęciowej dla marki Wojas na sezon wiosna – lato 2019 po raz kolejny wzięła udział Zuzanna Bijoch – światowej sławy modelka występująca na pokazach mody najsławniejszych projektantów i domów mody.

Kolekcja marki Wojas na sezon wiosna – lato 2019 THE BEST STEP… powstała na bazie

najnowszych światowych trendów w modzie.

Swoją premierę w tym sezonie w salonach firmowych marki Wojas i sklepie online ma

kolekcja Limited Edition, – czyli najnowsza linia obuwia damskiego. Kolekcja ta charakteryzuje się modowymi i nowoczesnymi wzorami zaprojektowanymi na bazie najnowszych tendencji i trendów w modzie światowej na wiosnę i lato 2019. Cechuje się odważną kobiecością i kultowymi „dzikimi” wzorami.

Majowa oferta miesiąca

Nowa Oferta Miesiąca na maj już dostępna! Przyjdź już dziś i wybierz jeden z produktów w atrakcyjnej cenie.

Letnie trendy Mohito

Kluczowe trendy sezonu to sukienki o lekkiej fakturze, geometryczne wzory, haftowane i szydełkowe elementy oraz mocne kolory.

50 Style w sportowym stylu

50 style po raz kolejny stawia na hasło #activetogehter, w myśl którego aktywność w gronie znajomych nadal jest aktualna i absolutnie nie wyszła z mody.