Promocje

Zimowe trendy 50 style

29-10-2019

Sezon jesienno-zimowy to znakomity czas na górskie wędrówki oraz aktywność poza domem. Z myślą o pasjonatach szlaków i spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu powstała kolekcja 50 style pod hasłem „Active together for any weather”. Towarzysząca kolekcji sesja zdjęciowa została zrealizowana w Tatrach Wysokich, gdzie ubrania i akcesoria stworzone na dłuższe wyprawy, sprawdzą  się najlepiej.

W kolekcji 50 style znalazły się ciepłe kurtki w wielu kolorach i fasonach dla niej i dla niego, które znakomicie wpasowują się w jesienne trendy. Dodatkowo, aby nie zmarznąć w czasie chłodniejszych poranków oraz wieczorów, w sprzedaży dostępne są ocieplane kamizelki zapewniające ochronę przed chłodem. Planując wyjście na szlak, nie należy zapominać też o wygodnych spodniach oraz leginsach. W ofercie 50 style jest bardzo bogaty wybór markowych produktów w atrakcyjnych cenach.

Podstawą każdego wyjścia są przede wszystkim buty. To one pozwalają pokonywać długą drogę i zdobywać szczyty. W kolekcji znajdują się buty outdoorowe, marek takich, jak Nike, Adidas, Feewear, Umbro, które sprawdzą się w każdych warunkach i zapewnią niezbędną wygodę oraz  przyczepność na wielu powierzchniach.

Całość kolekcji „Active together for any weather” charakteryzuje górska stylistyka, pełna wygodnych fasonów i bogatej kolorystyki, utrzymanej w duchu aktualnie panujących trendów.

Sinsay karnawałowo

Kolekcję Magic Nights promuje sesja inspirowana wrotkarskimi dyskotekami, które przed laty rządziły wśród amerykańskich nastolatek.

House świąteczna kolekcja

Wkrótce święta, więc pora na stworzenie perfekcyjnego looku do pieczenia pierniczków
i wypatrywania pierwszej gwiazdki.

Mohito kolekcja karnawałowa

Motywem przewodnim kolekcji karnawałowej MOHITO jest czerń i odcienie srebra, oraz energetyczny kolor electric blue.