Wydarzenia

Gotowi na jesień?

30-8-2021

 

Lato pożegnało nas bardzo szybko w tym roku, ustępując miejsca jesiennej aurze, dlatego najwyższy czas, aby uzupełnić garderobę w modne, ale też ciepłe ubranie, obuwie i dodatki.

 

Wiesz co jest modne w tym sezonie? Co warto kupić, aby wyglądać ultra trendy?  Podpowiadamy.

Jesienią przyda się z pewnością płaszcz, najmodniejszy będzie w garniturowy, trochę męski stylu z dwoma rzędami guzików i podkreślonymi ramionami. Jeśli chcemy wyglądać stylowo, warto zaopatrzyć się również w puchową kurkę w wielkim, oversizowym stylu. Trendy są też eko skórzane kurtki, płaszcze, ale także spodnie, spódnice i sukienki, można zestawiać poszczególne elementy w total look.  W kolorystyce przyszedł czas na głębokie odcienie niebieskiego, brązu oraz fuksję.  Modne również pozostają wszelkie odcienie koloru nude, ale także mocne, zdecydowane kolory. Kolejny sezon królować będą krótkie topy, marynarki i kurtki odsłaniające brzuch. Jak zawsze modny jest też dżins, jednak w przypadku spodni to koniec rurek i wszelkich obcisłych fasonów – czas na szerokie nogawki. Szerokie nogawki spodni obowiązują również w garniturowych fasonach spodni.

 

Trendy na jesień wyglądają imponująco, warto przyjść do Galerii i obejrzeć najnowsze kolekcje oraz przymierzyć, aby sprawdzić w czym wyglądamy najlepiej

 

 

Powrót do szkoły fotorelacja

W niedzielę bawiliśmy się podczas KOLOROWEGO POWROTU DO SZKOŁY, było mnóstwo dobrej energii, której życzymy wam na cały rok szkolny.

Karta podarunkowa prezent idealny

Karta Podarunkowa Galerii Siedlce to sprawdzony i najlepszy sposób na trafiony prezent.

Kolorowy Powrót do szkoły

Wakacje powoli dobiegają końca i już wkrótce zabrzmi pierwszy dzwonek, przed nami Powrót do szkoły.