Wydarzenia

Gotowi na jesień?

04-9-2023

 

Lato pożegnało nas bardzo szybko w tym roku, ustępując miejsca jesiennej aurze i zimnym wieczorom i porankom, dlatego najwyższy czas, aby uzupełnić garderobę w modne, ale też ciepłe ubranie, obuwie i dodatki.

 

Wiesz co jest modne w tym sezonie? Co warto kupić, aby wyglądać ultra trendy?  Podpowiadamy.

Jesienią przyda się z pewnością płaszcz, najmodniejszy będzie w garniturowy, trochę męski stylu z dwoma rzędami guzików i podkreślonymi ramionami. Jeśli chcemy wyglądać stylowo, warto zaopatrzyć się również w puchową kurkę w wielkim, oversizowym stylu, modne będą znów bomberki oraz kurtki w motocyklowym stylu.  W kolorystyce przyszedł czas na głębokie odcienie czerwieni, brązu oraz pomarańcz. Modne są koronki oraz metaliczny połysk. Powracają znów marynarki w męskim stylu oraz szerokie nogawki spodni typu baggy jeans. Najmodniejszymi butami na jesień są tzw. halówki czyli buty sportowe na zupełnie płaskiej podeszwie koniecznie w połączeniu w długimi białymi skarpetkami.

W jesiennych kolekcjach pojawiło się sporo detali typu: naszywane kwiaty, męskie krawaty oraz duże kokardy.

 

Trendy na jesień wyglądają imponująco, warto przyjść do Galerii i obejrzeć najnowsze kolekcje oraz przymierzyć, aby sprawdzić w czym wyglądamy najlepiej

 

 

Świąteczne godziny otwarcia

Sprawdź świąteczne godziny otwarcia w niedzielę 19 maja.

Zrelaksuj się w Galerii Siedlce

Obiad z rodziną? Kawa z przyjaciółmi? Zakupy? Kino? Fitness? Nie ważne co wybierasz w Galerii Siedlce z pewnością miło spędzisz czas.

Repertuar kina Helios

Wieczór we dwoje? Wypad za znajomymi? Czy rodzinne wyjście? Nieważne, którą opcję wybierzesz, zawsze możesz być pewien, że w kinie Helios miło spędzisz czas.