Wydarzenia

Gotowi na jesień?

05-10-2022

 

Lato pożegnało nas bardzo szybko w tym roku, ustępując miejsca jesiennej aurze i zimnym wieczorom i porankom, dlatego najwyższy czas, aby uzupełnić garderobę w modne, ale też ciepłe ubranie, obuwie i dodatki.

 

Wiesz co jest modne w tym sezonie? Co warto kupić, aby wyglądać ultra trendy?  Podpowiadamy.

Jesienią przyda się z pewnością płaszcz, najmodniejszy będzie w garniturowy, trochę męski stylu z dwoma rzędami guzików i podkreślonymi ramionami. Jeśli chcemy wyglądać stylowo, warto zaopatrzyć się również w puchową kurkę w wielkim, oversizowym stylu. Trendy są też eko skórzane kurtki, płaszcze, ale także spodnie, spódnice i sukienki, można zestawiać poszczególne elementy w total look.  W kolorystyce przyszedł czas na głębokie odcienie niebieskiego, brązu oraz fuksję.  Modne również pozostają wszelkie odcienie koloru nude, ale także mocne, zdecydowane kolory. Kolejny sezon królować będą krótkie topy, marynarki i kurtki odsłaniające brzuch. Jak zawsze modny jest też dżins, jednak w przypadku spodni to koniec rurek i wszelkich obcisłych fasonów – czas na szerokie nogawki. Szerokie nogawki spodni obowiązują również w garniturowych fasonach spodni.

 

Trendy na jesień wyglądają imponująco, warto przyjść do Galerii i obejrzeć najnowsze kolekcje oraz przymierzyć, aby sprawdzić w czym wyglądamy najlepiej

 

 

WOŚP w Galerii Siedlce

W niedzielę 29 stycznia już po raz 31. odbędzie się finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Niedziela handlowa

Niedziela 29 stycznia jest handlowa. Zapraszamy do Galerii w godzinach 10.00 – 20.00, wszystkie sklepy będą otwarte.

Repertuar kina Helios

Wieczór we dwoje? Wypad za znajomymi? Czy rodzinne wyjście? Nieważne, którą opcję wybierzesz, zawsze możesz być pewien, że w kinie Helios miło spędzisz czas.