Oferty pracy

28-9-2015

news praca

OFERTY PRACY:

SMYK zatrudni SPRZEDAWCĘ

jeśli:
W kontakcie z ludźmi czujesz się jak “ryba w wodzie”
• Lubisz pracować raz rano, a innego dnia po południu
– w miarę możliwości dopasujemy grafik do Twoich potrzeb
• Chętnie się uczysz i poszukujesz nowych informacji
• Masz orzeczenie o niepełnosprawności
– u nas znajdziesz swoje miejsce
Aplikuj! Złóż swoja aplikację na stronie smykgroup.pl
zakładka KARIERA lub bezpośrednio do sklepu

TOP SECRET zatrudni SPRZEDAWCĘ
Wymagania:
miła aparycja, umiejętność pracy w zespole, chęć rozwoju, mile widziane doświadczenie z zakresu obsługi klienta
cv należny dostarczyć bezpośrednio do salonu

NANATSU SUSHI zatrudni SUSHI MASTERA
Obowiązki:
przygotowywanie potraw kuchni japońskiej, zamawianie towaru i nadzór nad nim, wykonywanie poleceń kadry zarządzającej
Szczegóły: https://www.olx.pl/oferta/kucharz-sushi-sushi-master-nanatsu-sushi-w-galerii-siedlce-CID4-IDtHgyW.html?fbclid=IwAR1mPhoWnO3VQFWZsbpQzqI4Ac1TdSBVN6zJ5zdpQRzqUd1RLKygKLd5Les

BIJOU BRIGITTE poszukuje SPRZEDAWCY
praca na 1/2 etatu dla osoby z miłą aparycją i kultura osobistą, poszukującej pracy na stałe w niepełnym wymiarze godzin.
cv należny dostarczyć bezpośrednio do salonu.

Mohito dla środowiska

Akcja #MOHITOCARES to wspólne działanie Pauliny Sykut-Jeżyna i marki MOHITO na rzecz środowiska. Za każdą sprzedaną rzecz z metką MOHITO CARES, marka zasadzi drzewo.

Hause nowa kampania

W najnowszej kampanii House nie zabrakło humoru, dobrej zabawy oraz odważnych stylizacji.

Nowe kolekcje już w sklepach

Sprawdź nowe kolekcje, dostępne już we wszystkich sklepach w Galerii Siedlce. Czy wiesz co będzie modne w nadchodzącym sezonie?