Oferty pracy

28-9-2015

news praca

OFERTY PRACY:

SMYK zatrudni SPRZEDAWCĘ

jeśli:
W kontakcie z ludźmi czujesz się jak “ryba w wodzie”
• Lubisz pracować raz rano, a innego dnia po południu
– w miarę możliwości dopasujemy grafik do Twoich potrzeb
• Chętnie się uczysz i poszukujesz nowych informacji
• Masz orzeczenie o niepełnosprawności
– u nas znajdziesz swoje miejsce
Aplikuj! Złóż swoja aplikację na stronie smykgroup.pl
zakładka KARIERA lub bezpośrednio do sklepu

TOP SECRET zatrudni SPRZEDAWCĘ
Wymagania:
miła aparycja, umiejętność pracy w zespole, chęć rozwoju, mile widziane doświadczenie z zakresu obsługi klienta
cv należny dostarczyć bezpośrednio do salonu

NANATSU SUSHI zatrudni SUSHI MASTERA
Obowiązki:
przygotowywanie potraw kuchni japońskiej, zamawianie towaru i nadzór nad nim, wykonywanie poleceń kadry zarządzającej
Szczegóły: https://www.olx.pl/oferta/kucharz-sushi-sushi-master-nanatsu-sushi-w-galerii-siedlce-CID4-IDtHgyW.html?fbclid=IwAR1mPhoWnO3VQFWZsbpQzqI4Ac1TdSBVN6zJ5zdpQRzqUd1RLKygKLd5Les

BIJOU BRIGITTE poszukuje SPRZEDAWCY
praca na 1/2 etatu dla osoby z miłą aparycją i kultura osobistą, poszukującej pracy na stałe w niepełnym wymiarze godzin.
cv należny dostarczyć bezpośrednio do salonu.

Zmienione godziny otwarcia

12 listopada zapraszamy do Galerii Siedlce do kina Helios, klubu Calypso oraz wybranych restauracji, sklepy będą nieczynne.

Świąteczne godziny otwarcia

1 i 11 listopada wszystkie sklepy i restauracje w Galerii Siedlce będą nieczynne, otwarte będzie tylko kino Helios i klub Calypso.

Promocje w Prestige Insitute

W Prestige Institute promocje wciąż trwają. Sprawdź na jakie kosmetyki i zabiegi obowiązują.