Wydarzenia

Karta podarunkowa prezent idealny

27-6-2022

 

 

Karta Podarunkowa jest elektroniczną przedpłaconą kartą płatniczą, którą można bezpiecznie i wygodnie płacić tylko w sklepach Galerii Siedlce akceptujących płatność MasterCard. Upoważnia ona do jednokrotnego lub wielokrotnego dokonywania zakupów w ponad 100 sklepach Galerii Siedlce, w zakresie ustalonego na karcie podarunkowej limitu kwotowego. Maksymalna wartość zasilenia kart to 1000 PLN natomiast minimalna to 30 PLN.

 

Gdzie można ją nabyć?
Kartę podarunkową kupisz w automacie prezentowym ustawionym na poziomie 0 obok windy w pobliżu drzwi obrotowych. Zakupu można również dokonać przez stronę www.galeriasiedlce.pl oraz sprawdzić stan konta.

Jaki jest okres ważności karty?
Karta Podarunkowa Galerii Siedlce jest ważna przez okres 12 miesięcy od daty zakupu lub do wyczerpania środków.
W jaki sposób sprawdzić Stan Konta?
Stan konta można sprawdzić na naszej stronie internetowej wybierając SPRAWDŹ SALDO lub korzystając z infolinii, dostępnej pod numerem telefonu 22 490 69 23 lub 12 251 82 11. Stawki za połączenie telefoniczne zgodne ze stawkami operatora sieci.

 

REGULAMIN

 

 

 

Zaproszenie na uroczystości

Zapraszamy na uroczyste obchody Święta Wojska Polskiego oraz 102. rocznicy Bitwy Warszawskiej.

Repertuar kina Helios

Wieczór we dwoje? Wypad za znajomymi? Czy rodzinne wyjście? Nieważne, którą opcję wybierzesz, zawsze możesz być pewien, że w kinie Helios miło spędzisz czas.

Pogoń Siedlce prezentacja drużyny

Zapraszamy w czwartek 14 lipca na prezentację drużyny Pogoń Siedlce w Galerii. Będzie to niezwykła okazja na spotkanie z piłkarzami.