Wydarzenia

Karta podarunkowa prezent idealny

12-12-2022

 

 

Karta Podarunkowa jest elektroniczną przedpłaconą kartą płatniczą, którą można bezpiecznie i wygodnie płacić tylko w sklepach Galerii Siedlce akceptujących płatność MasterCard. Upoważnia ona do jednokrotnego lub wielokrotnego dokonywania zakupów w ponad 100 sklepach Galerii Siedlce, w zakresie ustalonego na karcie podarunkowej limitu kwotowego. Maksymalna wartość zasilenia kart to 1000 PLN natomiast minimalna to 30 PLN.

 

Gdzie można ją nabyć?
Kartę podarunkową kupisz w automacie prezentowym ustawionym na poziomie 0 obok windy w pobliżu drzwi obrotowych. Zakupu można również dokonać przez stronę www.galeriasiedlce.pl oraz sprawdzić stan konta.

Jaki jest okres ważności karty?
Karta Podarunkowa Galerii Siedlce jest ważna przez okres 12 miesięcy od daty zakupu lub do wyczerpania środków.
W jaki sposób sprawdzić Stan Konta?
Stan konta można sprawdzić na naszej stronie internetowej wybierając SPRAWDŹ SALDO lub korzystając z infolinii, dostępnej pod numerem telefonu 22 490 69 23 lub 12 251 82 11. Stawki za połączenie telefoniczne zgodne ze stawkami operatora sieci.

 

REGULAMIN

 

 

 

Repertuar kina Helios

Wieczór we dwoje? Wypad za znajomymi? Czy rodzinne wyjście? Nieważne, którą opcję wybierzesz, zawsze możesz być pewien, że w kinie Helios miło spędzisz czas.

Otwarcie biura podróży ITAKA

Witamy pod dachem Galerii biuro podróży Itaka, gdzie czeka na was szeroka oferta przeróżnych wyjazdów.

Powiew wiosny

Dzień staje się coraz dłuższy, a promienie słońca coraz cieplej przygrzewają – to znak, że już czas pomyśleć co będziemy nosić podczas tej wiosny.