Wydarzenia

Karta podarunkowa Galerii

20-3-2021

 

 

Karta Podarunkowa jest to karta wydana na okaziciela, upoważniająca do jednokrotnego lub wielokrotnego dokonywania zakupów w ponad 100 sklepach Galerii Siedlce, w zakresie ustalonego na karcie podarunkowej limitu kwotowego. Maksymalna wartość zasilenia kart to 1000 PLN natomiast minimalna to 30 PLN.

 

Gdzie można ją nabyć?
Kartę podarunkową kupisz w automacie prezentowym ustawionym na poziomie 0 obok windy w pobliżu drzwi obrotowych. Zakupu można również dokonać przez stronę www.galeriasiedlce.pl oraz sprawdzić stan konta.

Jaki jest okres ważności karty?
Karta Podarunkowa Galerii Siedlce jest ważna przez okres 12 miesięcy od daty zakupu lub do wyczerpania środków.
W jaki sposób sprawdzić Stan Konta?
Stan konta można sprawdzić na stronie internetowej flex-e-card.pl (Link poniżej  “Sprawdź saldo”) lub korzystając z infolinii, dostępnej pod numerem telefonu 22 490 69 23. Stawki za połączenie telefoniczne zgodne ze stawkami operatora sieci.

 

REGULAMIN

 

Powitanie wakacji z Galerią

Zapraszamy w niedzielę 27 czerwca na Powitanie Wakacji z Galerią. W programie: zamki dmuchane, mega bańki, mnóstwo zabawy i dobrego humoru.

Giełda muzyczna w Galerii

W dniach 11i 12 czerwca zapraszamy koneserów muzyki na giełdę muzyczną, gdzie znajdziecie mnóstwo interesujących kolekcji.

Otwarcie Kina Helios

Już od piątku 21 maja zapraszamy do Kina Helios, otwartego ponownie po długiej przerwie. Sprawdź repertuar i rezerwuj czas.