Wydarzenia

Karta podarunkowa prezent idealny

08-4-2024

 

 

Karta Podarunkowa jest elektroniczną przedpłaconą kartą płatniczą, którą można bezpiecznie i wygodnie płacić tylko w sklepach Galerii Siedlce akceptujących płatność MasterCard. Upoważnia ona do jednokrotnego lub wielokrotnego dokonywania zakupów w ponad 100 sklepach Galerii Siedlce, w zakresie ustalonego na karcie podarunkowej limitu kwotowego. Maksymalna wartość zasilenia kart to 1000 PLN natomiast minimalna to 30 PLN.

 

 

 

Gdzie można ją nabyć?
Kartę podarunkową kupisz w automacie prezentowym ustawionym na poziomie 0 obok windy w pobliżu drzwi obrotowych. Zakupu można również dokonać przez stronę www.galeriasiedlce.pl oraz sprawdzić stan konta.

Jaki jest okres ważności karty?
Karta Podarunkowa Galerii Siedlce jest ważna przez okres 12 miesięcy od daty zakupu lub do wyczerpania środków.
W jaki sposób sprawdzić Stan Konta?
Stan konta można sprawdzić na naszej stronie internetowej wybierając SPRAWDŹ SALDO lub korzystając z infolinii, dostępnej pod numerem telefonu 22 490 69 23 lub 12 251 82 11. Stawki za połączenie telefoniczne zgodne ze stawkami operatora sieci.

 

REGULAMIN

 

 

 

28 kwietnia niedziela handlowa

Zapraszamy w niedzielę 28 kwietnia do Galerii Siedlce, będzie to niedziela handlowa.

Wyjątkowa wiosna

Wiosenne trendy to modowy powrót do lat 90-tych. Nosić będziemy proste kroje ubrań w monochromatycznych kolorach, które dają ponadczasową elegancję.

10. Urodziny fotorelacja

Dziękujemy za wspólną zabawę podczas 10. Urodzin Galerii Siedlce!