Wydarzenia

Przepyszny Dzień Dziecka

24-5-2024

 

W sobotę 1 czerwca nie może was zabraknąć na wspólnym świętowaniu Dnia Dziecka. Zapraszamy całe rodziny na kulinarne warsztaty, podczas których wyczarować będziecie mogli przepyszne tarty i lodowe shake, a na rodziców czekać będą orzeźwiające, mrożone napoje kawowe. W programie mamy również warsztaty kreatywne, podczas których stworzyć można będzie niecodzienny bukiet z drewnianych kwiatów. Mamy też dla was gry i zabawy oraz mnóstwo konkursów z nagrodami. Na łasuchów czekać będzie pyszny popcorn, a na strojnisi tatuaże i malowanie rączek. Dla małych artystów przygotowujemy giga malowanki oraz dla wszystkich ściankę do rodzinnych zdjęć pamiątkowych. Zapraszamy, startujemy o godz. 11.00.

Zrelaksuj się w Galerii Siedlce

Obiad z rodziną? Kawa z przyjaciółmi? Zakupy? Kino? Fitness? Nie ważne co wybierasz w Galerii Siedlce z pewnością miło spędzisz czas.

Świąteczne godziny otwarcia

W czwartek 30 czerwca przypada święto Bożego Ciała, w tym dniu Galeria będzie nieczynna, zapraszamy do otwartego Kina Helios oraz klubu City Fit.

Repertuar kina Helios

Wieczór we dwoje? Wypad za znajomymi? Czy rodzinne wyjście? Nieważne, którą opcję wybierzesz, zawsze możesz być pewien, że w kinie Helios miło spędzisz czas.