Wydarzenia

9. Urodziny fotorelacja

02-4-2023

To już 9 lat razem.

W pierwszy kwietniowy weekend centrum handlowe Galeria Siedlce świętowało dziewiątą rocznicę istnienia. Z tej okazji nie mogło zabraknąć atrakcji dla klientów: na najmłodszych czekały zamki dmuchane, zabawy z klownem, malowanie buziek, wata cukrowa oraz konkursy z nagrodami. Starsi zaś mogli wziąć udział w dwudniowych warsztatach florystycznych. Była to doskonałą okazja, aby pod okiem instruktora własnoręcznie stworzyć ozdobę Wielkanocną, która z pewnością udekoruje świąteczny stół.

Klienci jak zwykle nie zawiedli i tłumnie odwiedzili w tych dniach centrum. Galeria Siedlce od początku istnienia stara się być nie tylko miejscem zakupów, ale też przestrzenią miejską, służącą mieszkańcom regionu jako punkt spotkań, aby wspólnie spędzać czas.

Foto: Mikołaj Radzikowski

Świąteczne godziny otwarcia

Sprawdź świąteczne godziny otwarcia w niedzielę 19 maja.

Zrelaksuj się w Galerii Siedlce

Obiad z rodziną? Kawa z przyjaciółmi? Zakupy? Kino? Fitness? Nie ważne co wybierasz w Galerii Siedlce z pewnością miło spędzisz czas.

Repertuar kina Helios

Wieczór we dwoje? Wypad za znajomymi? Czy rodzinne wyjście? Nieważne, którą opcję wybierzesz, zawsze możesz być pewien, że w kinie Helios miło spędzisz czas.