Wydarzenia

Walentynki z Sercem

06-2-2026

 

W sobotę 14 lutego odbędą się w Galerii Walentynki z Sercem. W programie mamy dla Was moc atrakcji:

  • rodzinne warsztaty budowania z kloców  Lego prowadzone przez finalistę programu telewizyjnego Lego Masters, polegające na budowaniu i zabawie klockami. W programie ponad 70 kg klocków, strefa zabawy dla maluszków oraz wspólne budowanie m.in. wielkich serc;
  • występ Studenckiego Klubu Piosenki The Tonacja;
  • występ zespołu niekompletni z Maciejem Turkowskim;
  • występ dzieci i młodzieży z Zespołu Oświatowego w Krześlinie;
  • warsztaty z Kulinarnym Poddaszem;
  • zabawy dla dzieci z Uniwersytetem w Siedlcach;
  • kiermasz przepysznych ciast;
  • malowanie buziek.

W tym dniu bawimy się i wspomagamy zbiórkę charytatywną, przeznaczoną na leczenie siedlczanki, Kasi Chacińskiej.

Przełączcie się do wspólnej walentynkowej zabawy z sercem.

Czas na wiosenną garderobę

Przywitaj wiosnę nowymi kreacjami. Co jest modne w tym sezonie? Jakie kolory, fasony? Warto poznać najnowsze trendy i szukać wiosennych inspiracji.

7.03 Dzień Kobiet i Mężczyzn

Spotkajmy się w Galerii Siedlce w sobotę 7 marca, by porozmawiać o zdrowiu, bezpieczeństwie i wsparciu na wielu płaszczyznach.

iSpot już otwarty.

Wielkie otwarcie iSpot w Galerii Siedlce. iSpot to sklep internetowy oraz sieć sprzedaży z salonami we wszystkich największych miastach w Polsce.