Wydarzenia
Wspieramy Naszych Najemców

Wspieramy Naszych Najemców
Galeria Siedlce wychodzi naprzeciw Najemcom i wspiera ich, w tym jakże trudnym dla nas wszystkich okresie, w związku z tym dokonaliśmy już części korekt czynszu za miesiąc marzec.
Rozumiemy problematyczną sytuację i walkę o utrzymanie miejsc pracy.
Będziemy nadal bacznie obserwować sytuację ekonomiczną w kraju i na bieżąco reagować na potrzeby Naszych Najemców.
Wyrażamy jednocześnie głęboką nadzieję, że odpowiedzialna postawa nas wszystkich wpłynie na szybki powrót do rzeczywistości sprzed stanu epidemii.
Już 19 czerwca wielkie otwarcie nowej restauracji Pizza Hut🍕
Siedlce walczą o miano Rowerowej Stolicy Polski, a my włączamy się do akcji i dorzucamy super nagrody, dla tych którzy nakręcą najwięcej kilometrów.
W czwartek 4 czerwca Galerii będzie nieczynna, zapraszamy do otwartego kina Helios oraz Clubu City Fit.