Wydarzenia
WWF razem dla świata

Fundacja WWF powstała w 1961 i działa na całym świecie na rzecz ochrony zagrożonych gatunków.
Codziennie dbamy o to, aby świat, który odziedziczą po nas nasze dzieci był także domem dla rysia, niedźwiedzia i wilka oraz wszystkich pozostałych gatunków, które wymagają ochrony. WWF widzi i docenia znaczącą rolę konsumentów. Codzienne wybory każdego z nas mają ogromny wpływ na środowisko i kondycję naszej planety.
Przyjdź i dowiedz się co możesz zrobić, aby pomóc. Odwiedź nasze stanowisko w Galerii Siedlce w dniach 31.07 – 04.08.2023
Zapraszamy serdecznie!!
Zapraszamy na warsztaty, podczas których dekorować będziemy własnoręcznie kubek, który może być doskonałym prezentem dla Babci lub Dziadka.
Już wkrótce wielkie otwarcie BERLIN DÖNER KEBAP w Galerii Siedlce. To świetnej jakości kebap, którego budowanie oryginalnej receptury trwa od 1998 roku.
Zapraszamy do Galerii Siedlce gdzie właśnie wystartowały zimowe wyprzedaże. W ponad 140 sklepach znajdziecie wyjątkowe produkty w wyjątkowych cenach.