Wydarzenia

Zaproszenie na uroczystość

08-3-2022

 

Dnia 12 marca 2022r, zapraszamy w imieniu organizatorów na uroczystości związane z 78. rocznicą uwolnienia z niemieckiego więzienia w Siedlcach oficerów Sztabu XII Podlaskiego Okręgu Narodowych Sił Zbrojnych przez żołnierzy NSZ. To okazja, aby przybliżyć dzieje naszego miasta najmłodszym, oddać chwałę zasłużonym, a także upamiętnić to historyczne wydarzenie.

 

HARMONOGRAM UROCZYSTOŚCI:

 

12.00  Mszą Świętą w Katedra Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Siedlcach w intencji żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych poległych i zamordowanych w walce o wolność Ojczyzny z niemieckim i rosyjskim okupantem

 

13.00 Przemarsz uczestników uroczystości pod tablicę pamiątkową

 

13.20 Uroczystości przy tablicy pamiątkowej na murze Zakładu Karnego w Siedlcach

  • odśpiewanie hymnu narodowego
  • okolicznościowe przemówienia
  • Apel Pamięci
  • ceremoniał złożenia wieńców pod tablicą

14.25 Koncert Maryny Strus

Repertuar kina Helios

Wieczór we dwoje? Wypad za znajomymi? Czy rodzinne wyjście? Nieważne, którą opcję wybierzesz, zawsze możesz być pewien, że w kinie Helios miło spędzisz czas.

Zrelaksuj się w Galerii Siedlce

Obiad z rodziną? Kawa z przyjaciółmi? Zakupy? Kino? Nie ważne co wybierasz w Galerii Siedlce z pewnością miło spędzisz czas.

Karta podarunkowa prezent idealny

Urodziny? Imieniny? Prezent okazjonalny? Nieważne z jakiej okazji Karta Podarunkowa Galerii Siedlce to sprawdzony i najlepszy sposób na trafiony prezent.