Wydarzenia

Zrelaksuj się w Galerii Siedlce

02-7-2024

 

Stres, pośpiech, szukanie miejsca do zaparkowania? Czy tak wyglądają Twoje zakupy? W Galerii Siedlce nie musisz się nigdzie spieszyć, możesz spokojnie, w swoim tempie rozkoszować się zakupami,  masz do wyboru ponad 140 sklepów, w których znajdziesz wszystko czego potrzebujesz. Nie musisz martwić się, gdzie zaparkujesz samochód, gdyż duży parking wewnętrzny i zewnętrzny czeka na Ciebie.  Jeśli chcesz przyjechać do nas autobusem czy pociągiem, to również doskonały pomysł, gdyż Galeria położona jest w centrum miasta.

Możesz też miło spędzić czas z przyjaciółmi sącząc leniwie kawę czy wybrać się z rodziną na pyszny lunch. Mamy w ofercie ponad 13 restauracji i kawiarni, więc z pewnością trafimy w Twój gust kulinarny.

W Galerii znajdziesz wytchnienie od zgiełku codziennego dnia i w jednym miejscu zrobisz zakupy, skorzystasz z różnych usług kosmetycznych czy fryzjerskich, spędzisz miło czas z rodziną lub przyjaciółmi w kinie Helios lub zdobędziesz wspaniałą formę w klubie CityFit.

 

Możliwości jest wiele, Ty decydujesz.

Trwają letnie wyprzedaże

W ponad 140 sklepach znajdziesz mnóstwo gorących propozycji w cenach obniżonych nawet o 75%.

Repertuar kina Helios

Wieczór we dwoje? Wypad za znajomymi? Czy rodzinne wyjście? Nieważne, którą opcję wybierzesz, zawsze możesz być pewien, że w kinie Helios miło spędzisz czas.

Dojazd do Galerii

Od 1 lipca wjazd i wyjazd do Galerii Siedlce od strony ul. Wojskowej będzie możliwy w kierunku ulicy Katedralnej i Sportowej.