Wydarzenia

Zrelaksuj się w Galerii Siedlce

11-11-2023

 

Stres, pośpiech, szukanie miejsca do zaparkowania? Czy tak wyglądają Twoje zakupy? W Galerii Siedlce nie musisz się nigdzie spieszyć, możesz spokojnie, w swoim tempie rozkoszować się zakupami,  masz do wyboru ponad 140 sklepów, w których znajdziesz wszystko czego potrzebujesz. Nie musisz martwić się, gdzie zaparkujesz samochód, gdyż duży parking wewnętrzny i zewnętrzny czeka na Ciebie.  Jeśli chcesz przyjechać do nas autobusem czy pociągiem, to również doskonały pomysł, gdyż Galeria położona jest w centrum miasta.

Możesz też miło spędzić czas z przyjaciółmi sącząc leniwie kawę czy wybrać się z rodziną na pyszny lunch. Mamy w ofercie ponad 13 restauracji i kawiarni, więc z pewnością trafimy w Twój gust kulinarny.

W Galerii znajdziesz wytchnienie od zgiełku codziennego dnia i w jednym miejscu zrobisz zakupy, skorzystasz z różnych usług kosmetycznych czy fryzjerskich, spędzisz miło czas z rodziną lub przyjaciółmi w kinie Helios lub zdobędziesz wspaniałą formę w klubie CityFit.

 

Możliwości jest wiele, Ty decydujesz.

Tylko trafione prezenty

Odwiedź Galerię już dziś i znajdź najlepsze prezenty dla swoich bliskich. W ponad 120 sklepach czekają na ciebie mega promocje na świąteczne upominki

Urodziny Marszałka Piłsudskiego

We wtorek 5 grudnia zapraszamy na uroczystości związane ze 156. rocznicą urodzin Marszałka Józefa Piłsudskiego.

Magiczne Mikołajki

W sobotę 2 grudnia Mikołaj odwiedzi Galerię Siedlce! Zapraszamy na spotkanie z nim od godz. 11.00 do 17.00.