Wydarzenia

Powiew wiosny

15-4-2022

 

Dzień staje się coraz dłuższy, a promienie słońca coraz cieplej przygrzewają – to znak, że już czas pomyśleć co będziemy nosić podczas tej wiosny, aby wyglądać modnie. Warto zajrzeć do szafy i krytycznie przejrzeć jej zawartość, oceniając co będziemy mogły na siebie włożyć, a co warto dokupić. Zanim wybierzecie się na wiosenne zakupy sprawdźcie jakie są najnowsze trendy.

 

W obecnym sezonie moda przedstawia swoje eleganckie, klasyczne oblicze – obserwujemy w powrót do lat 50-tych, ale z nutą nowoczesności – garsonki z króciutką spódniczką, trencze z nowoczesną linią ramion oraz wszechobecna kratka. Modnym worem są również paski oraz panterka i zebra.

Hitem wiosny jest energetyczny kolor pomarańczowy, który występuje w klastycznych, prostych formach odzieży, a który modnie jest zestawić w tootal look lub z czerwienią. Oprócz pomarańczowego królują metaliczne odcienie złota i srebra.

W wiosennych trendach królują teksturowane materiały, które wyglądają niezwykle nowocześnie  i są bardzo przyjemne w noszeniu. Do tego podkreślona talia – dla bardziej odważnych – krótkim topem, albo szerokim paskiem.

W dodatkach królują buty na platformie oraz ozdobne w kształtach torebki.

 

W modzie, jak we wszystkim, warto zachować umiar i dobierać rzeczy, w których czujemy się dobrze, tak, aby być zawsze dobrze ubranym, a nie przebranym.

Zapraszamy do Galerii Siedlce na poszukiwanie wiosennych trendów.

 

Repertuar kina Helios

Wieczór we dwoje? Wypad za znajomymi? Czy rodzinne wyjście? Nieważne, którą opcję wybierzesz, zawsze możesz być pewien, że w kinie Helios miło spędzisz czas.

Zrelaksuj się w Galerii Siedlce

Obiad z rodziną? Kawa z przyjaciółmi? Zakupy? Kino? Nie ważne co wybierasz w Galerii Siedlce z pewnością miło spędzisz czas.

Karta podarunkowa prezent idealny

Urodziny? Imieniny? Prezent okazjonalny? Nieważne z jakiej okazji Karta Podarunkowa Galerii Siedlce to sprawdzony i najlepszy sposób na trafiony prezent.