Wydarzenia

Wyjątkowa wiosna

03-5-2024

 

Wiosenne trendy to modowy powrót do lat 90-tych, a więc minimalizmu w czystej postaci. Nosić będziemy proste kroje ubrań, które dają ponadczasową elegancję i stanowią zawsze świetną bazę do różnych zestawów. Spodnie i szorty z wysokim stanem, dopasowane koszule, luźne, klasyczne marynarki, a wszystko w stonowanych kolorach: czerni, bieli, beżu i szarości. Niezwykle trendy są jedno barwne zestawy total look. Warto zaopatrzyć się w białą i czarną sukienkę o linii blisko ciała, klasyczną koszulkę polo, a także ołówkową spódnicę, aby móc tworzyć zestawy zgodne z najnowszymi trendami.  Jedynym kolorowym szaleństwem w trendach są pojawiające się na różnych ubraniach róże nadające romantycznego charakteru szczególnie długim, zwiewnym sukienkom.

Zapraszamy do Galerii Siedlce na poszukiwania własnych, wiosenno-letnich stylizacji.

Świąteczne godziny otwarcia

Sprawdź świąteczne godziny otwarcia w niedzielę 19 maja.

Zrelaksuj się w Galerii Siedlce

Obiad z rodziną? Kawa z przyjaciółmi? Zakupy? Kino? Fitness? Nie ważne co wybierasz w Galerii Siedlce z pewnością miło spędzisz czas.

Repertuar kina Helios

Wieczór we dwoje? Wypad za znajomymi? Czy rodzinne wyjście? Nieważne, którą opcję wybierzesz, zawsze możesz być pewien, że w kinie Helios miło spędzisz czas.